Letní cena odstartovala!

Ve čtvrtek 29. srpna byly zahájeny třetí parkurové závody na závodišti Velká Chuchle, které vyvrcholí v neděli 1. září. Na startu uvidí návštěvníci v průběhu čtyř dní téměř 1000 startů. Mezi soutěžícími budou nejen nejlepší domácí jezdci v čele s Alešem Opatrným, ale zavítají i jezdci z Německa a Rakouska.
Více informací zde

Soutěže začínají každý den v 8.00 hodin ráno, v neděli pak v 8.30 hodin. Vstup je pro diváky zdarma, pro nejmenší návštěvníky je k dispozici dětské hřiště a pro všechny pak kvalitní občerstvení zajištěné prostřednictvím zcela nového a moderního foodtrucku.
Všechny nedělní soutěže včetně Letní ceny Velké Chuchle, která se pojede na výšce 145 cm s finále pro 10 nejlepších dvojic a s finanční dotací 60 tisíc korun, mohou zájemci sledovat živě ZDE.

Pro další zajímavosti navštivte náš:
nový parkurový profil na facebooku!
Doprava z centra Prahy je rychlá a pohodlná. Autobus č. 244 odjíždí ze stanice metra Smíchovské nádraží, příměstská vlaková linka S7 jezdí z Hlavního nádraží a nádraží Praha-Smíchov, v opačném směru přijíždí z výchozí stanice Beroun. Oba spoje mají zastávku pár desítek metrů od vstupu do areálu závodiště. K dispozici je také parkoviště pro osobní automobily.