Služby prodejny MUJKUN.CZ

Poradenství a konzultace: 
Naše prodejna nabízí poradenství v oblasti jezdeckých potřeb, krmiv a krmných doplňků. V naší prodejně se Vám budou věnovat profesionálně vyškolený personál, který poradí s výběrem pro Vás, Vaše dítě nebo Vašeho koně. U nás si přijde na své úplný začátečník i profesionál. Zaměřujeme se především na drezurní , skokové, endurance a "hobby" jezdce, jak dospělé tak samozřejmě děti a koně všech kategorií.

Zkoušení sedel přímo ve stájích:
Náš profesionálně vyškolený personál (od různých výrobců sedel např. Stubben, Kentaur, atd.) Vám poradí a vyzkouší možnosti vhodné pro Vašeho koně, ale i Vás a to v různých cenových relacích. U nás platí, že i nižší cenová úroveň může zajistit komfort pro Vás i Vašeho koně. Bližší informace na: tel. 603 255 878 nebo na e-mailu: mujkun@roclan.cz.

Poradíme Vám nejen se sedlem, ale například i s výběrem vhodného udidla, apod. 

Závoz zboží a krmiv přímo k Vám: V Praze a okolí rozvážíme krmiva a další zboží, které můžeme na místě i vyzkoušet. Více na tel. 603 255 878 nebo na e-mailu obchod@mujkun.cz.
Za zvýhodněnou cenu 195,- (při objednávce nad 2,5tis. ZDARMA) rozvážíme na trase: Praha 8 a 9, Černý Most, Horní a Dolní Počernice, Xaverov, Újezd nad Lesy, Klánovice, Běchovice, Sibřina, Úvaly. Ostatní v Praze a okolí za cenu 495,- (při objednávce nad 5tis. ZDARMA).

Zboží na objednávku:
Jako přímý dovozci jsme schopni pro Vás zajistit zboží na objednávku dle Vašeho výběru i mimo běžnou nabídku.

Praní dek a jezdeckého vybavení: 
Nabízíme praní s dodací lhůtou do 10ti prac. dní. Ceny a bližší info na prodejně.